O firmie

Zwolnica-napedjazdy.pl to sklep należący do Final Drive A/S.

Final Drive A/S jest częścią Scanbolt A/S w Danii.

Scanbolt A/S zajmuje się sprzedażą części zamiennych i wyposażenia dla koparek od 2011 roku, kiedy to została założona. Finaldrive-trackmotors.com zostało uruchomione z celem jeszcze bardziej ułatwienia naszym klientom znalezienie i zamówienie nowej zwolnicy, mając tylko podstawową wiedzę, taką jak marka i model ich koparki. Udało nam się zgromadzić i negocjować dobre oferty na wysokiej jakości produkty i przesyłkę. Oznacza to, że nasi odwiedzający na Finaldrive-trackmotors.com spotkają się z naszymi konkurencyjnymi cenami i nie zapominając, darmową wysyłką w Europie oraz konkurencyjnymi cenami poza Europą.

Nasza polityka zakłada jak najprostsze zamówienie nowej zwolnicy i poznawanie całkowitej ceny za pomocą szybkiego wyszukiwania na naszej stronie internetowej. Innymi słowy, gdy odwiedzający przeszukują maszynę, znajdą pasujący produkt i zobaczą całkowitą cenę zwolnicy dostarczonej pod ich adres.

Chcemy, aby było to jak najłatwiejsze dla naszych klientów. Stworzyliśmy 2-stronicowy instruktaż instalacyjny w językach angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, polskim, rumuńskim i duńskim.

Klienci, którzy do nas wracają, zawsze mówią nam, że uważają go za bardzo informatywny, prosty i łatwy do śledzenia.

Adres Final Drive A/S znajduje się w Danii, gdzie nasze centrum obsługi klienta, warsztat i duży magazyn (jednostki dla ponad 2 000 różnych maszyn) są zlokalizowane pod tym samym adresem. To ułatwia nam radzenie sobie z wszystkimi sytuacjami, począwszy od pytań, rozwiązywania problemów po zamówienia. Wszystko to sprawia, że każdy kontakt od naszych klientów i potencjalnych klientów jest szybszy i bardziej efektywny.

Pakujemy i wysyłamy codziennie (od poniedziałku do piątku). Oznacza to, że mamy krótki czas dostawy.

Od momentu uruchomienia Finaldrive-trackmotors.com, dodaliśmy 5 domen obsługujących 5 różnych języków. Tak więc, razem z Finaldrive-trackmotors.com, obejmujemy 6 różnych języków.

Dążymy do znalezienia sposobów poprawy doświadczenia naszych klientów w kontaktach z Final Drive A/S.

Czekamy z niecierpliwością na otrzymanie i obsługę Państwa zapytania, zamówienia itp.